Hakkımızda

22 yıldır üstün tecrübe ve özveri ile sizlere hizmet veriyoruz.

HAKKIMIZDA

Sızdırmazlıkta Çözüm 'Eksen'i..

Eksen Makina, 1998 yılında fiilen faaliyetlerine başlamıştır. Uzun yılların kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimini pratiğe dökerek sızdırmazlık konusunda sektörde fark yaratmıştır. Kolay olanı değil zor ve zorun ötesi konularda çözümler üretmektedir. Üstün bilgi ile başarı merdivenlerini emin ve sağlam bir şekilde çıkmaktadır. Prensiplerinden taviz vermeyerek, 'Sorunları Çöz' felsefesi doğrultusunda sorunlara kısa yoldan çözümler bulmaktadır. Dürüstlüğü, bilgeliği ve çalışkanlığı ilke edinmiş, bu sayede sektörde saygınlık kazanmıştır. 40 yılın verdiği üstün tecrübe ile işimizi bilerek ve severek yaptık, yapmaktayız. Satışını yaptığımız markalarda geniş yelpazeye sahip olan adetli stoklarımız bulunmaktadır. Kuruluş ilkesini ('En Özel') satışını yaptığımız ürünlerde uygulamaktayız.

Misyonumuz, içinde bulunduğumuz sektörün ihtiyaçlarını en uygun yoldan karşılayarak Türk ekonomisine katkı sağlamaktır. Sahip olduğu üstün bilgi ve tecrübe ile “En Doğrusunu Yapmalıyız!” prensibi ile 22 yıldır sektörüne hizmet eden firmamız yapılamayanları yapmaktadır.

Vizyonumuz, iş makinaları sektöründe uluslararası platformlarda Türkiye’nin sahip olduklarını dünyaya göstermektir. Firma olarak kendimize inanıyoruz ve başarıyoruz.

  • Çünkü, sektör içerisinde bilgi noktasında zirvedeyiz.
  • Çünkü, bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir.
  • Çünkü, aradığınız her şeye kesin çözümler bulunmaktadır.
  • Çünkü, bir şeyleri paylaşmayı seviyoruz.
  • Çünkü, siz bizim için önemlisiniz.