Eksen'de Çalışmak

1. Eksen'de Çalışma Saatleri
Haftaiçi 08:30'da mesaimiz başlar. Günlük programlar oluşturulduktan sonra herkes görevini yapmaya başlar. 12:00 - 13:00 arası öğle arası vaktimizdir. Bu arada yemek yer, çay veya kahve içer ve istediğimizi yaparız. 18:30 da mesaimiz biter. Cumartesi günü mesai bitim saati 17:00'dir.

2. Eksen'de Sosyal Faaliyetler
Eksen'de ayda bir düzenli olarak sosyal etkinlikler düzenlenir. Yeni bir film vizyona girdiğinde sinema, hava güzel olduğunda pazar günü piknik, halı saha maç etkinliği, akşam yemeği vb. faaliyetler yapılır.

3. Eksen'de Çalışma Ortamı
Eksen'de her personele ait masa bulunmaktadır. Personel masasını kendi zevkine göre düzenler ve o şekilde kullanır. Personele ait masada bulunan özel eşyalara hiç kimse dokunamaz ve karıştıramaz.

4. Eksen'e Ulaşım
Ankara'nın bir çok semtinden hareket eden otobüs, dolmuş ve metro istasyonlarıyla şirketimize kolayca ulaşım sağlarsınız. Birbirlerine yakın yerlerde oturan personeller geliş ve dönüş yollarında yakınındaki personele şirket araçları ile eşlik ederler.

5. Eksen'de Doğum Günü
Şirketimiz doğum günü olan personel için özel bir kutlama düzenler. Şirketin organizasyona katılabilecek tüm personelleri ile doğum günü kutlanır. Pasta kesilir ve içecekler ile yenilir.

6. Eksen'de İzin Günleri
Şirketimiz haftaiçi ve cumartesi günü faaliyet göstermektedir. Pazar günü şirket tarafından izinli sayılırsınız. İnsan kaynakları müdürüne yapacağınız başvuru ile mazeret bildirerek gün içinde belirli saatlerde veya tüm gün izinli olabilirsiniz. Tabi geçerli bir mazeretiniz olması gerekiyor.